Oblíbená destinace všech cestovatelů pro letní dovolenou u moře s All–inclusive →

Aktuální počasí v Turecku

Už se zdá, že se u nás počasí umoudřilo, ale nenechme se prvním dojmem zmýlit. O víkendu se čeká opět ochlazení. Jaké je ale aktuální počasí v Turecku? Je to tam už na koupání?

Po zhlédnutí aktuálních předpovědí počasí pro Tureckou riviéru jsem byl překvapen. Dovolená v Turecku v dubnu je letos osvěžující :). Nejen že je chladněji tady u nás, podprůměrné jsou i teploty v Turecku, kde právě koncem dubna obvykle začíná koupací sezóna. Předpověď počasí pro oblast Antalya na následujících 14 dní říká, že maximální denní teploty budou kolísat od 20 do 27°C. Nejtepleji bude v neděli 28. dubna, kdy se ale bude postupně vyjasňovat a to vyvolá opětovný pokles teplot. O pár dní později, na začátku května, bude právě pouhých 20°C. Více o počasí v jednotlivých letoviscích si můžete přečíst na našich stránkách: Aktuální počasí Alanya, aktuální počasí Side, aktuální počasí Belek, aktuální počasí Marmaris.

Ačkoliv je v letních měsících v Turecku opravdu vedro, zatím tomu nic nenasvědčuje. Pokud se rozhodnete využít některé levné last minute nabídky, bude se Vám v Turecku líbit, není tam zatím tolik turistů, ovšem počítejte s tím, že moře bude osvěžující. Za teplem vyražte teď na dovolenou do Egypta, počasí v Hurghadě a počasí v Sharm el-Sheikh je už ryze letní, nadruhou stranu tam ještě nejsou ty nesnesitelná letní vedra.

Naposledy aktualizoval Dave dne .
Turecko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *