Oblíbená destinace všech cestovatelů pro letní dovolenou u moře s All–inclusive →

Dovolená v Turecku v září

Turecko, to je země, která se těší veliké oblibě nejen mezi zahraničními ale i českými turisty. A ačkoliv u nás ve střední evropě pomalu ale jistě doba letních dovolených končí, v Turecku hlavní sezóna pokračuje i v prvních podzimních měsících září a říjnu.

Pro mnoho z nás mířících na dovolenou ke Středozemnímu moři jsou typické letní měsíce červenec a srpen až příliš teplé. Říjen a zejména září nabízí ale skvělou alternativu. Začátkem měsíce září teploty v letoviscích Turecké riviéry přes den šplhají až k 37°C a koncem měsíce k 32°C. Sami vidíte, že obavy z chladného počasí mít opravdu nemusíte.

Nabídka zájezdů do Turecka na září

Jaké panuje v turecku v září počasí jsem už naznačil, více si samozřejmě můžete přečíst na stránce počasí Turecko. Co ale teplota moře? I tady platí, že bude pěkně po horkém létě a díky přetrvávajícím tropickým teplotám pěkně vyhřáté. 26°C v letovisku Side nebo Alanya a 25 °C v Bodrumu, kdo by si to nenechal líbit.

Upřímně si řekněme, že i v září do Turecka míří poměrně mnoho turistů, nemyslete si proto, že na plážích bude sami. Nabídka dovolených do Turecka je široká, každý si nějaký hotel ať už s polopenzí, plnou penzí nebo all inclusive. A Pokud se Vám do Turecka 2x nechce, zkrátka Vás ta země tolik neláká, tak alternativou pro Vás může být dovolená v řecku nebo nekterý levný zájezd do Bulharska.

Naposledy aktualizoval Dave dne .
Turecko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *