Oblíbená destinace všech cestovatelů pro letní dovolenou u moře s All–inclusive →

Zájezdy do Turecka a jejich červencové ceny

Už při prvním pohledu na aktuální nabídku last minute zájezdů je patrné, že ceny zájezdů jsou nyní o poznání vyšší než tomu bylo v květnu nebo červnu letošního roku. Turecko zůstalo tak trochu stranou tomuto cenovému trendu

Do Turecka nyní seženete nejlevnější zájezd za 9 180 Kč za osobu do oblíbeného letoviska Side. Zájezd je s odletem z nedalekého Mnichova. Pozor tato dovolená je pořádána německou cestovkou a ubytováni budete v apartmánu bez stravy.

Jak jsou na tom All inclusive zájezdy? Cenově nejvýhodnější 8 denní last minute all inclusive zájezd s odletem z Prahy v pátek 26.7. nyní můžete rezervovat za příjemných 10 190 Kč. Zájezd je do letoviska Alanya, kde je momentálně velmi pěkné počasí a teplota moře dosahuje 27 °C. Na tak teplé moře jen tak někde nenatrefíte. Dokonce teplota moře v Tunisku je nižší, moře omývající pláže Turecké riviéry se v tomto ohledu dá srovnat snad jen s teplotou moře v Egyptě.

Cenově srovnatelná s dovolenou v Turecku je nyní i dovolená v Tunisku. Pokud máte těsnější rozpočet, doporučuji dovolenou v Bulharsku, např. v letovisku Primorsko, které je mezi Čechy jedním z nejoblíbenějších.

Naposledy aktualizoval Dave dne .
Turecko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *